Son Eklenenler :

RADYO ARABESK TÜRK

RADYO ARABESK TÜRK HAKKINDA: Yayın hayatına 27/06/2011 Yılında başlayan Radyo Arabesk Türk’de geçmişte ve günümüzde hit olmuş arabesk ve fantezi müziğinin en bilinen örnekleri çalınmaktadır. Sosyal içerikli ve müzik ağırlıklı yayın yapılmaktadır. Yayınımızın % 70 Arabesk – Fantezi, %15 Türk Halk Müziği, 15% Popüler Türk Sanat Müziği oluşturmaktadır.
Radyo Arabesk Türk cd mp3 kalitesiyle web radyo olarak tum dunyaya sesini duyurmaktadir.
Radyo Arabesk Türk Yeni albumleri yakindan takip edip damar arabesk ve fantezi tarzinda dinlecilerine ulasmaktadir.
Radyo Arabesk Türk arabesk ağırlıklı yayın içeriğinin yanısıra şehrin sosyal ve kültürel hayatına da etki etmeye ve şehrin gelişimi için üzerine düşen rolü yerine getirme konusunda iddialıdır. Radyo Arabesk Türk, gerek yayın, gerek reklam, gerek haber, gerek sosyal etkinlik alanlarında Türkiye’nin önde gelen yapıları ile işbirliği yapması, deneyimli ve profesyonel çalışanları sayesinde kısa zamanda Türkiyenin ‘nin ve Gurbetçilerimizin Gönül tahtında yer almıştır.
Türkiye’de arabesk müziğe yeni bir sinerji getiren radyomuz Radyo Arabesk Türk, arabesk müziğin en seçkin şarkılarını yayınlayarak iddia ortaya koyuyor. Tesbitlere göre arabesk müzik türü ve sözleri itibariyle özellikle Gurbette yaşayan insanlara çok sıcak geliyor. Bu yönü ile arabesk müzik dinlemesini seven Gurbetçilerimize Arabesk müziğin en dinlenilebilir olanlarını seçtik ve Türkiyede’de dinleyicilerimize sunmaya başladık.
Yayinciliga gonul vermis ekibimizle dinleyicilerimize elimizden geldigince kaliteli hizmet vermeye calisiyoruz.
Elimizden gelenin fazlasini yaparak daha iyiye gitmeyi hedefliyoruz.
KAYNAK: radyoarabeskturk.com/hakkimizda.html

Web Sitesi : Radyoarabesturk.com
İletişim Telefon: 0 542 638 17 47
Email: arabeskturk@msn.com

Bu sayfayı paylaş :
 
Copyright © 2007-2016. Antensiz TV I Medya Dünyanız - All Rights Reserved
Template Created Powered by Blogger